Vzdelávacie programy pre ZŠ a SŠ

RETRO 1

RETRO

Dátum: 24. 4. 2024

Interaktívny múzejno-pedagogický program s premietaním reklamného filmu o Galantskom okrese z roku 1974, prehliadkou vystavených retro predmetov od 60-tych rokov 20. storočia.

Jarné prázdniny v múzeu

Dátum: 27. 2. 2024

Pomaličky sa blížia jarné prázdniny, a preto sme sa rozhodli ponúknuť deťom počas troch prázdninových dní príležitosť užiť si zábavno-náučné programy v priestoroch múzea. Každý deň ich čaká nová technika výroby obrazov.

Letné programy 1

Letné programy

Dátum: 31. 5. 2023

Dávame do pozornosti múzejno-pedagogické programy vo Vlastivednom múzeu v Galante na blížiace sa koncoročné, letné obdobie.

Medovníkové Vianoce

Dátum: 26. 10. 2022

VŠETKY TERMÍNY OBSADENÉ
Konečne sa po dvoch rokoch vráti do Vlastivedného múzea v Galante jeden z našich obľúbených programov pod názvom Medovníkové Vianoce, počas ktorého sa už tradične oboznámime s históriou pečenia medovníkov a v príjemnej vianočnej atmosfére si pár z nich aj ozdobíme.

vmga muzped

Nové programy v septembri

Dátum: 2. 9. 2022

Vo Vlastivednom múzeu v Galante sme pripravili na september zaujímavé vzdelávacie programy, ktoré sú spojené s aktuálnou výstavou s názvom Dotyk dreva.

letné tábory, VMGA, banner

Letné tábory

Dátum: 10. 6. 2022

Aj tentokrát sme si pre Vás v múzeu pripravili leto plné zábavy. Školské a obecné tábory sa môžu tešiť na samé zaujímavé múzejno-pedagogické programy plné hier.

Galantský región v praveku  1

Galantský región v praveku

Dátum: 8. 3. 2021

Srdečne Vás pozývame na sledovanie mini série prednášok o našom regióne v praveku na základe archeologických vykopávok každé dva týždne o 14:00 na našom YouTube kanáli: